DEVA CLINIQUE
Call Close
Надішліть свій номер телефону і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Або телефонуйте прямо зараз:
+38 (050) 757 04 90

Біозміцнення імунітету — захист організму

Стимуляція імунітету організму на клітинному рівні
з використанням інноваційних біотехнологій
Що таке імунотерапія?
Імунотерапія (аутолімфоцитотерапія) — ефективний біотехнологічний метод стимуляції імунітету за допомогою імунокомпетентних клітин, отриманих з власної крові пацієнта.

Імунотерапія чинить інтенсивну імуномоделюючу дію на Т- та В-лімфоцити, NK-клітини (натуральні кілери), макрофаги та інші складові імунітету.
Який ефект від імунотерапії?
Зміцнення та стимуляція імунної системи. Корекція реактивності імунної системи в цілому.
Посилення імунного бар'єру організму до інфекцій, в тому числі респіраторних.
Зниження частоти загострень у пацієнтів з бронхіальною астмою та проявів синуситу і бронхіту з алергічним компонентом.
Профілактика та лікування запальних захворювань, таких як гайморит, фронтит, тонзиліт, аденоїдит.
Як просто та швидко зміцнити свій імунітет за допомогою інноваційних біотехнологій?
Про результати поліпшення імунного статусу пацієнтів Deva Clinique після проведення курсу імунотерапії розповідає
Володимир Грицик, MD, невролог, нейрохірург, спеціаліст з клітинних технологій Deva Clinique.
Програма імунотерапії у Deva Clinique:
1
Консультація
Консультація з провідним лікарем Deva Clinique та забір крові для проведення дослідження показників вашого імунітету.
2
Визначення імунного статусу
Комплексний аналіз 26 параметрів крові за допомогою гемоаналізатора дозволяє фахівцям науково-лабораторного комплексу Deva Clinique визначити поточний стан ваших імунної та кровотворної систем за 5-7 хвилин.
3
Виділення імунокомпетентних клітин
В лабораторії виділяють ваші імунокомпетентні клітини, в тому числі лімфоцити, обробляють за спеціальною методикою, активуючи їх для корекції вашої імунної системи, що значно підвищить її опірність.
4
Проведення імунотерапії
Введення імунокорегуючого препарату підшкірно чи локально згідно рекомендацій лікаря через 60 хвилин після консультації
5
Надання рекомендацій після імунотерапії
Імунотерапія:
від 8400 грн
  • Консультація з провідним лікарем Deva Clinique
  • Забір крові для проведення дослідження 26 показників вашого імунітету
  • Виділення та активація імунокомпетентних клітин
  • Введення імунокорегуючого препарату підшкірно чи локально згідно рекомендацій лікаря через 60 хвилин після консультації
  • Надання рекомендацій після імунотерапії
Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459234 від 31.07.2014 року. Ліцензія МОЗ України №157 від 03.03.2016 року
Deva Cryobank та науково-лабораторний комплекс Deva Clinique
Наш лабораторний комплекс включає біотехнічну, імунологічну та ПЦР-лабораторії. Тут ми проводимо дослідження, розробляємо нові методи терапії та вивчаємо імунітет наших пацієнтів.
Активуйте захисні сили організму!
Запишіться на консультацію або телефонуйте за номером:
+38 050 757 04 90
Ви надаєте згоду на обробку персональних даних, натискаючи кнопку.
Відповіді на найпоширеніші питання
Коли необхідно робити імунотерапію?
Якщо різко знижується імунітет, то захисні сили організму людини втрачають здатність боротися з інфекціями. Все це призводить до виникнення запальних процесів. Про зниження імунного захисту в організмі свідчать ознаки хронічної втоми, а також швидка втомлюваність, головний біль, порушення сну. У такому стані організм людини стає вразливим для інфекційних атак.
Як швидко відчувається ефект від імунотерапії?
З клінічного досвіду ми бачимо, що вже через 5-7 днів після імунотерапії організм пацієнта стійко підвищує свої захисні властивості та має активний імунітет. Про це свідчать результати лабораторних аналізів пацієнтів через тиждень після проходження імунотерапії у порівнянні з початковими результатами, отриманими під час проведення первинної консультації у Deva Clinique до призначення курсу лікування.
Коли починає проявлятися ефект від лікування стовбуровими клітинами?
Відповідь організму пацієнта на проведену терапію стовбуровими клітинами індивідуальна. Медицина немає однозначної відповіді на це питання, оскільки це залежить від стану організму пацієнта, вікових особливостей, наявності основних захворювань та супутньої патології.

Клінічний досвід показує, що результат у повній мірі відчувається пацієнтом після клітинної терапії вже на 2-3 тиждень, тоді як імунна відповідь організму посилюється приблизно через тиждень після проведення лікування.

Ефект від лікування стовбуровими клітинами неврологічних чи нейрохірургічних проблем настає миттєво, але у повній мірі проявляється не раніше ніж через 2-3 місяці. Водночас, якщо мова йде про відновлення роботи функцій головного мозку, то зрозуміло, що стовбуровим клітинам потрібно більше часу ніж зазвичай для регенерації структури і функцій головного мозку.
Чи є протипоказання для імунотерапії?
Рішення про можливість проведення імунотерапії приймається в індивідуальному порядку лікарем клініки після консультативного огляду.

Також не рекомендується імунотерапія для вагітних.
Відгуки наших пацієнтів
Второй год подряд делаем с мужем весна/осень иммунотерапию. Забыли, что это такое, когда нет сил, подхватил орви или сопли/кашли. При нашем графике работы, совершенно сумасшедшем, и нагрузках это помогает не только оставаться в строю, но и проводить выходные на природе и спорте, а не на диване. Спасибо Дева Клиник, что объяснили, рассказали, помогли! Мы не знали, что такого уровня клиники есть в Украине, что приятно.
Карина
У нашей мамы была целая карточка хронических разных, сердце и прочее, любимый человек таял на глазах. С этим мы приехали в Deva Clinique по рекомендации друга мужа, что удивительно - он сам живет во Франции, а лечился здесь. После детальных и дополнительных обследований нашей маме предложили индивидуальную программу лечения. Что вам сказать, через неделю бабушка с внуком играла в бадминтон. Это не Уимблдон, конечно, но мы только начали лечение. Верим и доверяем этой команде врачей, потому что есть результат и наша семья счастлива!
Ольга
Такого ставлення уважного та людяного як у Дева Клінік вже давно не бачила ні у нас, ні за кордоном. Мала досить інтимну проблему, не могла вирішити, а справа була - що імунітет не справлявся. Тепер після курсу імунки проблеми немає, та ще почуваюся ліпше, як сильніша стала ніби.
Людмила
Профессиональные занятия спортом - это всегда риск травм. А восстановление после очередных соревнований с каждым разом давалось все дольше и сложнее, думал бросать. Большое спасибо Deva Clinique за то, что теперь я восстанавливаюсь в разы быстрее, плюс спасибо за мои колени (!!!). Ваша терапия творит чудеса, хотя с самого начала я не сильно верил, что мне что-то вообще поможет.
Дмитрий
Ліцензії
Ліцензія МОЗ України Серія АЕ №459234 від 31.07.2014 року.
Ліцензія МОЗ України №157 від 03.03.2016 року
Deva Clinique
+38 044 351 25 25
+38 050 757 04 90
info@deva-clinique.com
вул. Почайнинська, 4, Київ
Made on
Tilda